Zadzwoń do nas: +48 792 118 030

Kadry, Płace, ZUS

Księgi handlowe

Książka przychodów i rozchodów

Księgi handlowe

Pomagamy naszym Klientom w dokumentowaniu zdarzeń mających miejsce w trakcie kierowania przedsiębiorstwem, zapewniając usługi prowadzenia pełnej księgowości w Warszawie.

Więcej...

Książka przychodów

Obowiązek prowadzenia Księgi przychodów i rozchodów (KPIR), jaki spoczywa na przedsiębiorcach rozliczających się na zasadach ogólnych czy też ewidencji przychodów, nie musi być problemem.

Więcej...

Kadry i płace

TwojaKsięgowość.pl to kompleksowa i profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa w Warszawie, obejmująca sporządzanie list płac, ewidencjonowanie urlopów, rozliczanie umów oraz wiele innych działań.

Więcej...

Inne usługi

Chcesz założyć firmę, ale przerastają Cię kwestie formalne lub nie masz czasu na zgłębianie wiedzy dotyczącej rodzajów spółek czy kwestii podatkowych? Potrzebujesz wprowadzenia zaległości w...

Więcej...

Witamy na stronie Biura Rachunkowego TwojaKsiegowość.pl

Prowadzenie księgowości w firmie wymaga z jednej strony wiedzy i doświadczenia, a z drugiej tego, czego najczęściej brakuje, czyli czasu. Nasze warszawskie biuro rachunkowe powstało po to, aby zapewnić Tobie i Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie finansów, księgowości i kadr. Dbamy o to, abyś nie musiał zajmować się skomplikowanymi formalnościami, a mógł skupić się podstawowej działalności.

TwojaKsięgowość.pl świadczy usługi mikro, średnim i dużym przedsiębiorcom, dostosowując zakres działań w pełni indywidualnie do rodzaju prowadzonej działalności i potrzeb naszego Klienta. Zajmujemy się kwestiami podatkowymi, ewidencyjnymi i rachunkowymi, a do tego zawsze służymy radą i reprezentujemy Klienta przed urzędami.

TwojaKsięgowość.pl to:

  • rzetelność,
  • fachowość,
  • bezpieczeństwo,
  • w pełni indywidualnie podejście,
  • kompleksowa pomoc.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od tego jak dużą firmę prowadzisz i jaka jest Twoja specjalizacja. Nie zajmuj się podatkami i rozliczeniami – pozostaw to specjalistom!

Zapraszamy do kontaktu.