Zadzwoń do nas: +48 792 118 030

Pomagamy naszym Klientom w dokumentowaniu zdarzeń mających miejsce w trakcie kierowania przedsiębiorstwem, zapewniając usługi prowadzenia pełnej księgowości w Warszawie. Księgi handlowe, zwane również rachunkowymi, prowadzone są dla Klientów posiadających taki obowiązek, a więc kapitałowych spółek prawa handlowego oraz spółek komandytowych i komandytowo-akcyjnych.

Czytaj więcej

Obowiązek prowadzenia Księgi przychodów i rozchodów (KPIR), jaki spoczywa na przedsiębiorcach rozliczających się na zasadach ogólnych czy też ewidencji przychodów (Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych), nie musi być problemem. Wystarczy, że to zadanie powierzysz nam - specjalistom od księgowości z TwojaKsięgowość.pl.

Czytaj więcej

TwojaKsięgowość.pl to kompleksowa i profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa w Warszawie, obejmująca sporządzanie list płac, ewidencjonowanie urlopów, rozliczanie umów oraz wiele innych działań. Jako doświadczeni specjaliści administrujemy dokumentacją kadrową i płacową, a także zajmujemy się rozliczeniami, sporządzaniem raportów i deklaracji. Obliczamy również składki ZUS.

Czytaj więcej

Chcesz założyć firmę, ale przerastają Cię kwestie formalne lub nie masz czasu na zgłębianie wiedzy dotyczącej rodzajów spółek czy kwestii podatkowych? Potrzebujesz wprowadzenia zaległości w podatkach, księgach, rozliczeniach lub sprawozdaniach na podstawie dokumentów? A może potrzebujesz szybkiej porady specjalisty? W każdym z tych przypadków jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Czytaj więcej