Zadzwoń do nas: +48 792 118 030

IMG 9194Nazywam się Wioletta Dzienio i pracuję jako główna księgowa od 2014 roku. Powołałam do życia biuro rachunkowe TwojaKsięgowość.pl, by pomagać przedsiębiorcom w skomplikowanych kwestiach księgowych i rachunkowych.

TwojaKsięgowość.pl

Profesjonalne prowadzenie księgowości, to zadanie wymagające znajomości aktualnych przepisów i procedur. Odpowiedzialność, jaka spoczywa na osobie prowadzącej księgi jest tak duża, że najlepszym rozwiązaniem dla firm jest zatrudnienie biura rachunkowego.

W księgowości trzeba stawiać na specjalistów

Korzystając z naszych usług masz pewność, że księgowość Twojej firmy prowadzona będzie w sposób rzetelny, a przy tym sprawny i odpowiedzialny. Gwarantuje to nasze wieloletnie doświadczenie, jak również Licencja Ministerstwa Finansów nr 66210/2014.

TwojaKsięgowość.pl to bezpieczna księgowość

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzenie Twojej księgowości. Posiadamy zarówno obowiązkowe, jak i dobrowolne ubezpieczenie w AXA.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy należysz do spółki prawa handlowego – zapewnimy Ci kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Będziemy też reprezentować Twoją firmę przed urzędami.

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Dlatego też każdego traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Na terenie Warszawy oferujemy również możliwość odbioru dokumentów od Klienta.

Twoja księgowość w naszych rękach, to nasz wspólny sukces!